TESLİMAT

Web site teslimatı müşterinin e-posta hesabına panel adresi linki giriş bilgileri gönderme şeklinde yapılır ve satın alma işlemi sırasında girilen domain bizim tarafımızdan kayıt edilir aksi durumlarda domain firmamızın verdiği ns adreslerine yönlendirilmelidir.

İADE

Yazılımlarımız domaine lisanslı şeklinde olduğundan iade ve değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yalnız eğer Web site herhangi bir şekilde müşteriye ulaşmamışsa koşulsuzca satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı kadar kredi müşteri hesabına yüklenir

DEĞİŞİM

Tek lisans olarak satış yaptığımızdan dolayı lisans değişimleri ücretsiz olarak yapılmamaktadır. Satın almış olduğunuz yazılımı sipariş verirken yazılan domaine lisanslanmaktadır. Bunun haricinde aynı yazılımı başka bir domainde kullanmak için yeniden sipariş geçmeniz gerekiyor. Hizmet Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz Ücretsiz lisans değişimleri ise ancak şu şartlar sağlanırsa yapılmaktadır; 1-) Yazılımı örnek olarak alanadiniz.net için aldınız fakat sonradan alanadiniz.net.tr yada alanadiniz.com diye domaininizi değişirdiniz yani domain ismi aynı uzantı farklı olduğu durumlarda ücretsiz lisans değişimi yapılmaktadır. 2-) Domainler arasında benzerlik var ise lisans değişimi ücretsiz yapılır. Diğer durumlarda lisans değişimi ücretsiz yapılamamaktadır.

LİSANS POLİTİKASI

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımız da tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca yazılım güvenliği ve hack, ddos, warez, gibi durumlarla karşılaşmamak için yazılımlarımız kendi sunucularımız da Güvenlik Duvarı (firewall) korumamız altında barındırılmalı dır farklı hosting ve sunucu üzerinden kurulum yapılmamaktadır.